O FIRMIE

Jesteśmy pewnego rodzaju nowością na rynku – łączymy usługi doradczo szkoleniowe z pasją do narzędzi. Nasza firma powstała w 2013 r. by wspomagać zakłady produkcyjne oraz warsztaty serwisowe w rozkręcaniu, modernizacji, rozbudowie a także przystosowaniu przestrzeni oraz zasobów ludzkich do prowadzenia biznesu. Ale i nie tylko dokładamy również wszelkich sił by rozwiązywać problemy, z którymi muszą się zmagać na co dzień branże stolarskie, ciesielskie, instalatorskie, remontowo-budowalne oraz motoryzacyjne. Staramy się im pomóc poprzez wsparcie szkoleniowe oraz doposażeniowe. Odznaczamy się tym i czujemy jednakowo wielką odpowiedzialność, z racji istnienia faktu, że jesteśmy jedyną firmą w branży, która kompleksowo pełni opiekę nad Klientem.

Nie tylko doradzamy i szkolimy ale również i zaopatrujemy w odpowiednio dobrane narzędzia oraz niezbędne materiały eksploatacyjne gdyż jesteśmy dystrybutorem produktów najwyższej jakości renomowanych  marek min. Festool, Milwaukee, Flex, WAGNER, Hailo, Wiha, Gedore, SATA, Krause. W ofercie posiadamy również szeroki wachlarz różnego rodzaju profesjonalnego sprzętu, maszyn, urządzeń, elektronarzędzi, narzędzi ręcznych, materiałów filtracyjnych oraz eksploatacyjnych niezbędnych przy prowadzeniu warsztatu czy też produkcji.

Zapewniamy wsparcie techniczne oraz pomoc w finansowaniu i pozyskiwaniu środków z różnego rodzaju dotacji. Rozpoczęliśmy działalność od Consultingu by wykorzystać w pełni nasze ponad 28-letnie doświadczenie nabyte w motoryzacji w strefie planowania produkcji oraz zarządzania jej procesami, usług serwisowych, blacharsko-lakierniczych, projektowania ciągów technologicznych oraz efektywnego wykorzystania roboczej przestrzeni. Naszą główną specjalnością pozostaje niezmiennie branża motoryzacyjna gdzie wspomagamy przede wszystkim branżę dealerską i warsztatową w realizacji założonych celów. Poprzez powiązanie większości działań w jeden ukierunkowany proces ułatwiamy rozwój oraz zaoszczędzamy niezbędny czas.

Dobieramy tak oferty by klient nie musiał tracić już czasu na zbędne weryfikacje oraz negocjacje cenowe, w pełni świadomi pomagamy w osiągnięciu jak najlepszych warunków podczas zawierania umów, w czasie rozkręcania biznesu. Wszystko po to, by zwrot z podjętych inwestycji jak najbardziej się opłacał, przy założeniu realnego obrotu. Dlatego analizując rynek pod tym kątem doświadczenia zawodowego stworzyliśmy pakiet usług  dedykowanych specjalnie dla tej branży.

IMG_5639
IMG_2742

SPECJALIZACJA:

• Usługi doradczo – szkoleniowe z zakresu ekonomicznej strony prowadzenie działalności w branży motoryzacyjnej w szczególności blacharnia – lakiernia

• Audyty i analizy dostosowane do potrzeb klienta w szczególności dotyczące dedukcji kosztów poparte wyliczeniami różnorakich wskaźników serwisowych

• Kompleksowa rekrutacja lub pomoc przy doborze pracowników (w tym testy zawodowe)

• Doradztwo przy zakupie maszyn i urządzeń (połączone ze wspomaganiem projektowym hal i obiektów)

• Planowanie, projektowanie i adaptowanie obiektów lakierniczych i ciągów komunikacyjnych

• Dostosowanie lub wprowadzenie nowego systemu wynagrodzeń

• Doradztwo i sprzedaż maszyn i urządzeń z zakresu drobnego wyposażenia warsztatowego – autoryzowany dystrybutor profesjonalnych marek FESTOOL, Milwaukee, Flex, Wiha, Gedore, SATA,

• Doradztwo i negocjacje zakupowe dużego wyposażenia warsztatowego (kabiny lakiernicze, podnośniki, kompresory, ramy naprawcze, spawarki itp.)

• Dobór, doradztwo i sprzedaż dodatków lakierniczych i innych materiałów pomocniczych

• Doradztwo finansowe w pozyskiwaniu źródeł finansowania w szczególności ze wsparciem środków unijnych

Większość wymienionych powyższych działań jest ze sobą ściśle powiązanych co umożliwia załatwianie kilku spraw w tym samym czasie np. projektując lub adaptując warsztat lakierniczy można dobrać maszyny i urządzenia, wynegocjować odpowiedni kontrakt lakierniczy, dobrać kadrę pracowniczą i ją przeszkolić, pomóc doprecyzować systemy płacowe i różnorakie procedury. Po drodze załatwić finansowanie inwestycji, uwzględniając możliwości pozyskania środków z dotacji UE a na koniec zagwarantować sobie zakup dodatków lakierniczych na bardzo konkurencyjnych warunkach. Nasz produkt od konkurencji różni się głównie zebraniem większości usług w jedną,  dodatkowo oferując usługi, których na rynku jeszcze nie było. Jest to najważniejsza różnica, którą docenia rynek. W dzisiejszym świecie czas to pieniądz, więc większość inwestorów chcąc zaoszczędzić czas wybierają oferenta, który zrobi wszystkie prace na zasadzie generalnego wykonawcy.

Co zresztą jest bardzo znanym zjawiskiem szczególnie w branży budowalnej. Dodatkowo z racji tego, że polscy przedsiębiorcy już jakiś czas temu polubili „outsorcing” i zrozumieli dobrodziejstwo, jakie ze sobą niesie liczymy na to, że chętniej będą zlecać negocjacje umów wykwalifikowanym specjalistom takim jak my. Podsumowując  – całe nasze doświadczenie zawodowe poparte sukcesami i współpraca z doświadczonymi  praktykami gwarantuje osiągnięcie celów zawodowych klienta a tym samym firmy, którą mamy przyjemność reprezentować. Profesjonalizm, rzetelność i uczciwość to nasza dewiza.

Pozwolimy sobie w tym miejscu zacytować jednego z ojców motoryzacji.

„Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż konkurenci, nie ma sensu, żebyśmy to robili i powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my”.

Henry Ford